Ženy v domácím prostředí zabodovaly na plné čáře 21.11.2014 | Zápasy

V pátek 21.11. se konal další ze zápasů něžné části žďárské mašiny, a to s Přibyslaví.

Na zápas jsme nastoupily téměř v plné sestavě, chyběla jen Bětka a Míla, která se lečí ze zranění, ale přišla nás skvěle podpořit alespoň z lavičky.

Začátek zápasu se vyvíjel více než slibně Ivča Ť. vydržela na podání téměř 12 bodů, obrana byla neprostupná, v poli se nám dařilo vše vybírat a útok smečařů byl také nekompromisní. První set jsme tedy zmákly v celku bez obtíží. V podobném duchu se pak nesl celý první zápas, který jsme vyhrály 3:0.

Po desetiminutové přestávce jsme nastoupily na druhý zápas. Ten už se vyvíjel poněkud dramatičtěji. Začaly jsme chybovat a hráčky z Přibyslavi nám šlapaly na paty,co to šlo. Navíc nás v půlce opustily Marťa a Zuzka, které jely za kulturou. A na jejich místo nastoupily Mífa a Léňa, které později střídaly Míša a Šája. Nejdramatičtější byl poslední set, ve kterém byl stav v jednu chvíli 23:24. Celý set se nám,ale podařilo nakonec otočit pro náš prospěch – Hanča ukázala své smečařské kladivo a Danča nezaváhala na podání a za stavu 26:25 poslala k Přibyslavačkám dělo, po kterém už se na naši půlku míč nevrátil. Druhý zápas skončil tedy také výsledkem 3:0.

Sestava: Zuzana Matoušková, Martina Matoušková, Hana Turinská, Ivana Ťupová, Ivana Koutková, Dana Šamořilová, Michaela Musilová, Lenka Frendlová, Charlota Eichlerová, Michaela Sobotková.

Tímto zápasem jsme si připsaly šest bodů a šlapeme na paty z druhého místa první Jihlavě o jeden bod. Důležité je ve zbylých zápasech nezaváhat a vyhoupnout se zpět na první místo. Na další zápas se můžete spolu s námi těšit 6.12. od 10 v domácím prostředí na 5.ZŠ.