Ženy udolaly Polnou bez ztráty bodu a stále se drží v čele tabulky 01.03.2015 | Zápasy

Sobota 28.2. byla dnem našeho posledního tažení na palubovku soupeřek v této sezóně, a to na palubovku Polné. Poslední dva zápasy, které nás ještě čekají, se už odehrají v domácím prostředí.

K soupeři jsme vyjížděly v celkem dobré náladě. Nicméně v prvním setu nám trochu ztuhnul úsměv na tvářích, soupeřky nám neustále utíkaly a my se je snažily dotáhnout ze všech sil. Nakonec jsme tento těžký moment zvládly zdolat a zejména dobrým servisem a smečí jsme set zakončily s pětadvaceti na naší straně. Po tomto úspěšném prvním setu jsme už zbylé dva sety nezaváhaly a připsaly i je na naše konto. První zápas skončil stavem 3:0 (-20,-18,-8).

Na druhý zápas jsme nastoupily po půl hodinové pauze s odhodláním, uhrát ho stejně ne-li lépe jako zápas první. První set se nám celkem vydařil podle našich představ. V druhém setu jsme se nečekaně zastavily v naší jízdě. Odešel nám příjem a s ním i útok. Přes naši veškerou snahu nakonec tento set připadl soupeřkám. Do třetího setu jsme nastoupily s trochou nejistoty po předchozím setu,ale nakonec jsme zabraly jako v prvním setu přes servis a útok a v třetím setu zvítězily. Čtvrtým setem jsme naše vítězné tažení už jen potvrdily a zápas dotáhly do vítězného konce za stavu 3:1 (-17,20,-21,-18).

Sestava: Hanka Turinská, Zuzka Matoušková, Ivča Ťupová, Ivča Koutková, Danča Šamořilová, Marťa Matoušková, Lenka Frendlová, Šája Eichlerová, Míša Sobotková

Co nás ještě čeká dále? Jak už bylo zmíněno v úvodu, jdeme do finále. Máme před sebou poslední dva zápasy, a to 7.3. s Přibyslaví a 28.3. s Jihlavou, které rozhodnou o našem osudu na prvním místě. Oba zápasy se odehrají v domácím prostředí na 5.ZŠ. Nezapomeňte nás přijít podpořit!