Ženy tento týden bez bodů 14.10.2018 | Zápasy

Komentář ke druhému domácímu zápasu napsala Klára Mokričková.

13. 10. 2018 se v domácím prostředí uskutečnil již náš 2. zápas letošní sezóny.

Utkaly jsme se pro nás s neznámými soupeřkami z Říčan. Po úspěšné minulé sobotě jsme byly odhodlané dobrý výkon zopakovat, což se nám bohužel nepovedlo.
Do 1. setu jsme vstoupily koncentrované, a to se zpočátku projevilo i na skóre. Vedly jsme asi 8:3. Dařily se nám všechny herní činnosti, ale pak nastal zvrat a my se dostaly do vyrovnané koncovky, ve které byl soupeř úspěšnější a připsal si 1. set zápasu.
2. a 3. set se nám ani v nejmenším nevydařil. Příjem byla naše slabá stránka. Soupeřky měly kvalitní plachtící podání, které nám komplikovalo naši hru. Bohužel se nám ani nedařilo složit míč na stranu soupeřek, jelikož holky z Říčan měly výborné pole a útoky nám odvracely zpět na naši polovinu.
1. zápas skončil prohrou 0:3.

Přišel 2. zápas…
1. set byl opět v roli protihráček, které se nám nedařilo zastavit v jejich kvalitně rozjeté hře. V 2. setu jsme zabojovaly a dokázaly získat jeden set. V 3. a 4. setu měly soupeřky jako po celou dobu navrch a ovládly i 2. zápas. Utkání skončilo 3:1 pro tým z Říčan.

SESTAVA: Bubáková H., Martincová V., Koutková I., Zamrazilová M., Ťupová I., Mokričková K., Mokričková B., Čermáková D., Sekničková K.