Ženy si doma vybojovaly 3 body 08.12.2019 | Zápasy

Komentář napsala Barča Mokričková

V sobotu 7. 12. nás čekal zápas s týmem ČVUT Praha, který letos zatím drží první příčku. Soupeřky už jsme znaly z minulého roku, takže jsme věděly, na co se máme připravit.
Začátek prvního setu byl takový jako obvykle. Chvíli nám trvalo, než jsme se plně zkoncentrovaly na hru. Prohrávaly jsme 3:10. Nic se nedařilo. Vše se ale změnilo. Soupeře jsme začaly tlačit tvrdým podáním, zlepšily jsme hru v poli, dařila se i obrana na síti. 1. set jsme vyhrály 25:21. Druhý set pokračoval ve stejném duchu jako konec 1. Třetí set byl o něco napínavější, když jsme vyhrávaly 24:20, ale nedařilo se nám uhrát poslední bodík. Soupeřky dorovnaly skóre na 24:24. Naštěstí jsme zachovaly klid a 1. zápas jsme vyhrály 3:0.
Druhý zápas byl úplně jiný. Nějak se nám nedařilo soustředit se na hru a na hřišti pak vznikaly zmatky. 1. set jsme prohrály 22:25. Ani ve druhém se nám nedařilo se dostat do herní pohody. Ve 3. setu jsme držely se soupeřkami krok, ale podlehly jsme v koncovce 25:27. 2. zápas skončil 0:3.

Výsledek:
TJ Žďár nad Sázavou - ČVUT Praha- 3:0 (21, 17, 25) a 0:3 (-22, -14, -25)

Sestava:
Koutková I., Bubáková H., Nechvátalová I., Zamrazilová M., Mokričková B. a K., Martincová V., Sekničková K.

Příští týden nás čeká poslední zápas před vánoční přestávkou, který sehrajeme v Brně s týmem Juliánova.