Ženy se doma podělily o body s Brnem 17.02.2019 | Zápasy

Komentář k dalšímu domácímu zápasu napsala Hana Bubáková.

V sobotu 16. 2. jsme se v domácím prostředí utkaly s celkem Junioru Brno, který je v tabulce o příčku za námi. Věděly jsme však, že nás nečekají lehké zápasy.

V průběhu prvního setu jsme si dokázaly vypracovat menší bodový náskok, který se nám však v koncovce nepodařilo udržet, a my tak první set prohrály. Další 3 sety už byly v naší režii. Vždy jsme si udělaly dostatečný náskok, takže i přes chyby, kterých jsme se nevyvarovaly, jsme dovedly zápas do vítězného konce.

Ve druhém zápase jsme chtěly v našem výkonu pokračovat. První set nám naše plány ještě vycházely. Pak jsme ale začaly tahat za kratší konec. Trápily jsme se na přihrávce a hra v poli taky nebyla jako v prvním zápase. S tímto výkonem jsme se výhry dočkat nemohly a ani nedočkaly. Další 3 body si tedy odvezly soupeřky.

Výsledek: TJ Žďár nad Sázavou – Junior Brno 3:1 (-24, 18, 15, 18) a 1:3 (22, -22, -20, -20)

Sestava: Bubáková H., Martincová V., Koutková I., Zamrazilová M., Ťupová I., Čermáková D., Sekničková K., Mokričková K., Mokričková B.

V sobotu se opět ukázalo, že ženský volejbal je nevyzpytatelný a postavení v tabulce nic neznamená. První zápas jsme si hrály svou hru, soupeřky jasně přehrávaly ve všech činnostech a byly v herní pohodě. To jsme ale nedokázaly přenést do druhého zápasu. Nechaly jsme se soupeřkami ukolébat, byly bez energie a tím se zhoršila i naše hra. Každé body se teď však počítají. Doufáme, že nějaké dovezeme i příští týden z Červeného Kostelce, který drží 3. místo v tabulce.