Ženy s Havlíčkovým Brodem získaly pouze jeden bod 24.02.2018 | Zápasy

Komentář k utkání napsala trenérka Eva Ťupová.

Do Havlíčkova Brodu se vydala podstatně okleštěná sestava žen bez ústřední smečařky Z. Matouškové a bez obou nahrávaček, nemocné K. Sekničkové a zraněné I. Ťupové. Proto na tomto postu musela zaskočit Klára Mokričková, která se s nastolenou rolí poprala se ctí.

V sobotu 24.2. zavítal náš tým na palubovku rivala z Vysočiny. Po minulém týdnu jsme si chtěly spravit chuť a dovézt od soupeře nějaké body. Ne že by nás soupeřky vyloženě přehrávaly, výsledek však hovoří za vše. Ani velmi kvalitní obrana na síti není vše. Pokud se hráčky dopouštějí naprosto fatálních chyb na přihrávce, nejen tvrdých smečí, ale i míčů zadarmo, nedá se vítězit.
První zápas skončil v tiebreaku ve prospěch domácího celku 3:2 (-20, 23, -15, 13, 11).

Začátek druhého utkání byl z naší strany rozjetý, ovšem až 26. bod rozhodl o vítězství prvního setu. Jak už je ale skoro zvykem, nebyly jsme schopné udržet koncentraci a konstantní výkonnost. Následující sety byly v režii soupeřek, ty se ve druhém setu rychle ujaly vedení, které si udržely až do koncovky. Druhý zápas již bez zisku jediného bodu skončil 3:1 (-24, 20, 20, 20).

Doufáme, že marodka tolika členů nepoloží celý tým a ženy budou mít chuť porvat se v následujících zápasech o udržení umístění na bedně! Příští zápas zavítáme na palubovku Střešovic B (10. 3.), poté oceníme podporu fanoušku při zápase s favorizovaným celkem Liberce, který proběhne v domácím prostředí(17.3.).

Sestava: Koutková I., Martincová V., Mokričková K, Mokričková B., Zamrazilová M., Šamořilová D., Pilná O.