Ženy přivezly z Prahy další 4 druholigové body 10.10.2015 | Zápasy

Po utkání s pražským Braníkem dovezly ženy nejen 4 body, ale také jim zaslouženě patří 4. příčka druholigové tabulky.

05:15 Fuu. Těžká jsou rána volejbalistova. Vyjíždíme zápasit do Prahe, proti týmu ABC Braník.
07:25 Jsme na místě. Tělocvična zamknutá a Ivča potřebuje šíleně čůrat.
08:04 Tělocvična je otevřená, Ivča vyčůraná, převlékáme se v kleci a těšíme se na zápas.
09:00 Začínáme. Přijímáme, nahráváme, podáváme, smečujem a blokujem. A přehráváme soupeřky!
10:10 Joooo! Přes zaváhání v koncovkách v prvních 2 setech jsme to ve třetím dotáhly k výhře 3:0. (25:21, 25:21, 25:11)
10:20 Máme pauzu. Převlékáme se v kleci a i na Háně kolemjdoucí chlapi poznali, že jsme ženy!
Jdem na sváču do místního bufetu.

13:05 Ták. Po rozcvičení jsme se vrhly do druhého zápasu a vypadá to nadějně, vedeme 2:0.
15:15 Ovšem ve třetím setu jsme za stavu 21:17 zaváhaly a pustily soupeřky do hry. Ty se našeho zaváhání bohužel chytly, set vyhráli s nejnižším možným rozdílem a pak dotáhly zápas do vítězného konce. Druhý zápas tedy 2:3 (25:21, 25:18, 27:29, 22:25, 7:15)

15:45 Vezeme si tedy domů 4 body a jsme zklamané z toho, že jich nevezeme víc, ovšem do příště si určitě poučíme z chyb, které jsme udělaly a bude to jen a jen lepší.
18:00 Jsme, konečně, zpátky ve Žďáře. Dneska to bylo opravdu dlouhé.

Sestava: Ťupová, Koutková, Turinská, Matoušková Z., Matoušková M., Maternová, Eichlerová,