Ženy přejely Polnou bez ztráty setu 15.11.2014 | Zápasy

V sobotu k nám do tělocvičny na ZŠ Palachova přijely soupeřky z Polné. Cílem bylo vyhrát oba zápasy, získat plný počet bodů a spravit si tak náladu po posledním prohraném zápase v Třebíči.

Do prvního setu jsme vlétly jako uragán a hned si vytvořily velký náskok, který jsme si už nenechaly vzít. Soupeřky jsme vyloženě přehrávaly zejména díky skvělému podání a nekompromisním blokům. Začátek druhého setu měl podobný průběh a vytvořily jsme si osmibodový náskok. Pak ale přišel zlom, soupeřky se na nás začaly dotahovat a náskok rychle smazaly. Jednoznačný vývoj setu v náš prospěch se zdramatizoval. Soupeřky zlepšily podání i hru v poli a najednou tu byl vyrovnaný zápas. Nakonec jsme se vzpamatovaly a set vyhrály v poměru 25:20. Poslední set jsme opět ukázaly svoji sílu a s přehledem vyhrály.

Po krátké přestávce následoval druhý zápas, který už nebyl tak jednoznačný. Soupeřky se rozehrály a my dělaly více chyb. Nakonec se nám ale podařilo ve všech třech setech zvítězit a získat tak do tabulky cenných šest bodů.

Žďár nad Sázavou – Polná 3:0 (10,20,11) 3:0 (18,22,18)