Ženy porazily Přibyslav a čeká na ně zápas roku v domácím prostředí 09.03.2015 | Zápasy

V dalším kole krajského přeboru se na naší palubovce představily soupeřky z Přibyslavi.

Náš cíl byl jasný, získat šest bodů a upevnit si první příčku v tabulce. Cíl se podařilo splnit, zvítězily jsme 3:0 (19,19,23) za 52 minut a druhý zápas také 3:0 (18,14,21), který trval 53 minut.

Hladké vítězství to vůbec nebylo. Soupeřky nastuopily velmi bojovně a soustředěně, nedopouštěly se nevynucených chyb a v každém setu vedly o tři míče a my stále dotahovaly. Ke zlomu vždy došlo až v koncovkách setu za stavu kolem dvacátého bodu. Ukázala se větší zkušenost a naše síla v útoku. Hanka, Zuzka a Ivka K. dokázaly položit důležité míče. Pokud jsme tlačily na podání, byly jsme schopny ubránit soupeřky a získat rychle body, ale v dlouhých výměnách jsme se bodu dočkaly jen výjimečně. I na příjmu to nebyla žádná sláva. V týdnu nás skolil nějaký bacil, při tajmech se víc kašlalo než mluvilo o taktice. Do zápasu pro nemoc nenastoupila Danka Šamořilová a Míla Kachlíková.

Doufejme, že se dáme všechny zdravotně do pořádku a připravíme se na poslední zápas 28.3.2015 proti druhé Demlovce z Jihlavy. Je to náš poslední zápas doma i v soutěži. Bude to boj o první příčku v tabulce. Dobré umístění v konečném účtování máme tedy ve vlastních rukách.