Ženy odehrály poslední domácí zápas na Bouchalkách 09.03.2020 | Zápasy

Komentář napsala nahrávačka Kája Sekničková.

Tuto sobotu jsme se v posledním domácím zápase utkaly se soupeřkami z Plzně.

Do prvního setu jsme vstoupily trošku nejistě. Set byl velmi vyrovnaný a se soupeřkami jsme se tahaly o každý bod. V koncovce jsme dokonce prohrávaly 22:24, ale podařilo se nám stav otočit a set jsme vyhrály 26:24. V druhém setu jsme už hrály velmi suverénně. Dařilo se nám ve všech herních činnostech a i přes malé zaváhání na konci setu jsme vyhrály 25:22. Třetí set se odehrával velmi podobně jako ten předchozí. I ten jsme vyhrály poměrem 25:18. První zápas tedy skončil naší výhrou 3:0.

Po pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. První dva sety se odehrávaly prakticky identicky jako v předchozím zápase. Ve třetím setu jsme ale nedokázaly navázat na dobrý výkon a po velmi vyrovnané hře jsme prohrály 20:25. Čtvrtý set byl z naší strany stejný jako ten třetí a dokonce skončil stejným poměrem. Tiebreak byl opět poměrně vyrovnaný, ale bohužel jsme ho prohrály 12:15. Druhý zápas tedy skončil poměrem 2:3.