Ženy klopýtly jednou v Třebíči a jsou druhé 09.11.2014 | Zápasy

Aprílové počasí. Tak takové přirovnání by se dalo povědět k sobotnímu zápasu na Třebíčské půdě. V osmi jsme odhodlané podat co nejlepší výkon nastoupily proti týmu zkušených hráček z Třebíče.

Hned z úvodu jsme ale byly pozastaveny z důvodu čekání na jednu z jejich hráček, ale to se nakonec stalo výhodou. Nerozehraný tým jsme v prvním setu upodávaly a zmákly odehrát za necelých 15 minut. Druhý set už tak příznivý nebyl, asi jsme se nechaly výhrou trochu ukolébat. Ale nakonec první zápas pro nás dopadl krásnou výhrou 3:1.

Krásná výhra se ale už nekonala v druhém zápase a naše herní činnost se začala projevovat jak na apríla. Každý set se nám nakupil bodový rozdíl, který jsme se snažily v průběhu setu dohánět. Díky nemotivovanosti jsme začaly kazit a dostaly se pod tlaku, ze kterého bylo těžké se vymanit. To se nám však nepovedlo ve dvou setech, i když druhý byl, jak se říká, o prsa černošské běžkyně :-D Třetí set vypadal tak nadějně avšak některé rozhodnutí mladičkého rozhodčího v důležitých momentech zařízly naši naději na alespoň důstojnou prohru. Bohužel druhý zápas pro nás dopadl prohrou 3:0.

Tento zápas se pokusíme napravit v sobotu 15. 11. 2014, kde se utkáme s vyhranými hráčkami z Polné. Začátek zápasů je v 10.00 a 13.00. Přijdtě nám zfandit ;)