Ženy dovezly z Náměšti plný počet bodů 07.02.2015 | Zápasy

V přeloženém zápase jsme se v sobotu vydaly do Náměšti nad Oslavou na palubovku předposledního týmu.

Jelikož jsme na místo dorazily dříve než domácí, daly jsme si před tělocvičnou snídani, kterou nachystala Ivča K. Po výborném občerstvení jsme se vrhly do hry a chtěly bez ztráty naplno bodovat. To se nám po mírných komplikacích povedlo.

Rozkaz zněl jasně: tlačit na podání, přesně přihrávat, hrát pozorně v poli a útočit tak, jak umíme. První dva sety se nám podařilo plnit pokyny v podstatě bez chyb, což se projevilo i na konečném stavu. Ve třetím setu jsme polevily a připustily menší drama. Nakonec jsme se však dokázaly vzchopit a dotáhnout i třetí set do zdárného konce a vyhrát 3:0 (-13, -17, -24).

Po krátké svačině, kterou tentokrát obstaraly naše soupeřky a za kterou jim znovu děkujeme, jsme se vrhly do druhého zápasu. V něm jsme chtěly náš výkon ještě zlepšit. To se nám díky kvalitnímu servisu a několika esům povedlo. Po hladkých výhrách v prvním a druhém setu přišla opět komplikace v podobě setu třetího. V něm jsme několikrát dotahovaly a zase až na konci setu přiklonily stav na naši stranu a tím si připsaly i další tři body. 3:0 (-9, -8, -21).

Sestava: Míla Kachlíková, Ivča Ťupová, Zuzka Matoušková, Danča Šamořilová, Ivča Koutková, Hanka Turinská a Marťa Matoušková.

Příští týden nás čeká jedno z klíčových utkání v malé a pro nás neoblíbené tělocvičně třetího týmu soutěže ve Světlé nad Sázavou.