Ženy doma s Benešovem vydřely 2 body 06.03.2017 | Zápasy

Ženy tuto sobotu sehrály předposlední domácí utkání této sezóny a to s týmem VK Benešovská 1. volejbalová. Komentář k utkání napsala Martina Zamrazilová

V sobotu jsme odehrály dva docela odlišné zápasy, které nám naštěstí do tabulky přinesly alespoň 2 velice potřebné body.

První zápas dokonale, a dá se říci hladce, vyšel našim soupeřkám. Nedokázaly jsme se první dva sety vůbec dostat do naší normální hry a až v setu třetím jsme zápas zdramatizovaly, ale bohužel nedotáhly do vítězného konce těsnou prohrou 28:30. Zápas tedy skončil jednoznačně 0:3.

Tento vyhecovaný set nás naštěstí naladil na bojovnou hru v druhém zápase a rozhodně jsme chtěly urvat nějaké body do tabulky. V prvním setu se dařilo vše jak mělo a po vyhraném setu jsme věřily ve výhru.

Holky z Benešova nám ale nehodlaly nic darovat a zápas byl celou dobu vyrovnaný, hrálo se o každý bod a tak došlo až na rozhodující tie-break. Po delší době se nám v něm podařilo vyhrát a s velkou úlevou a radostí jsme si zase bodově v tabulce polepšily. Zápas tedy skončil 3:2.

Příští utkání, která odehrajeme v Benátkách nad Jizerou budou pro naši sezónu 2. ligy žen klíčová z hlediska udržení se v soutěži bez případné baráže. Držte palce…

Sestava: Turinská H., Ťupová I., Koutková I., Martincová V., Šamořilová D., Zamrazilová M., Maternová J., Fejtová M., Matoušková M., Šimurdová B.