Ženy B v Humpolci bez zisku setu 30.10.2017 | Zápasy

Komentář k vystoupení žen B v Humpolci napsala univerzálka Veronika Hájková.

V sobotu 28.10. jsme se s týmem žen ,B' vydali do Humpolce.

Sestava byla následující: Kája náhra, Bára libero, Terka a Eliška J. blok, Verča, Eliška F. a Domča smeč, Anička účko (tedy kromě Domči tým tvořený 4 juniorkami a 3 kadetkami).

Už 1. set jsme nezačali zrovna slavně a hned jsme prohrávaly o několik bodů. Elišku na smeči vystřídala Verča, ale o moc lépe se nedařilo. Nebyly jsme schopné přijmout, a když už, tak jsme nebyly schopné zase úspěšně zasmečovat. Smůla se s námi táhla nejen po celý set, ale i po celý první zápas. Za 45 minut prohra 3:0 (9, 8, 19).

V šatně jsme si po snad nejhorším zápase, který jsme zahrály, mezi sebou vyříkaly, co změníme (a to hlavně přístup k celému utkání). Ačkoli jsme věděly, co děláme špatně, provedení dost pokulhávalo. Druhý zápas se od toho prvního moc nelišil. Samozřejmě tam byly i světlé chvilky, ale těch oproti těm špatným bylo vážně velmi málo. Za cca 60 minut druhá prohra 3:0 (14, 9, 19).

Z Humpolce jsme tedy odjely opět bez jediného bodu i setu. Příští zápas hrajeme v sobotu 4.11. doma od 10 h s Pelhřimovem a doufáme, že si spravíme reputaci.