Ženy "A" letos poprvé bez výhry 07.11.2017 | Zápasy

Komentář k utkání žen s Českou Třebovou napsala trenérka Eva Ťupová.

V sobotu 4.11.2017 na Bouchalky dojely soupeřky z České Třebové. Již v šatně byla cítit nervozita, protože jsme si uvědomovaly, že se nám do cesty postavil jeden z nejsilnějších týmů v naší skupině.

V prvním setu jsme pokazily pět podání za sebou. Nebylo divu, že jsme podlehly 28:26. Prohraný set jsme měly pořád v hlavách a obavy z chyb nám svazovaly ruce. Soupeřky naopak tvrdě trestaly balony zadarmo a předvedly v obou zápasech minimum chyb.

Holky z Třebové zaslouženě vyhrály první zápas 3:0 a druhý 3:2. Musely jsme uvolnit první příčku tabulky, ale stále jsme na bedně.

Naše další šance na zisk bodů bude opět v sobotu 11. listopadu na domácí palubovce proti Havl.Brodu.

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Česká Třebová 0:3 (-28,-21,-21) a 2:3 (19,23,-21,-21,-13)

Sestava: Koutková I., Martincová V., Matoušková M., Matoušková Z., Mokričková K., Šamořilová D., Ťupová I., Zamrazilová M., trenérka Ťupová E., asistentka Turinské H.