Volejbal Žďár nad Sázavou

Články ze zápasů

Žďárští Junioři proti Velkému Meziříčí 04.03.2020 | Zápasy

Autorem článku je trenér mužstva Juniorů Jan Duda.


Dne 01. 3. 2020 nastoupilo naše družstvo Juniorů k poslednímu utkání letošní sezóny proti hráčům Velkého Meziříčí. Naše družstvo nastoupilo do zápasu v počtu 8 hráčů. Studijní volno dostal O. Švoma, a z osobních důvodů byl omluven J. Hromádka. Družstvo soupeře dorazilo v poměrně mladé sestavě a pouze s minimálním počtem 6 hráčů.
Do prvního utkání jsme nastupovali s myšlenkou, že v případě našeho bezchybného výkonu zde existuje možnost získání bronzových medailí. Tato myšlenka nás hnala kupředu. Mladé družstvo Velkého Meziříčí disponovalo velkou odhodlaností a bojovností, ale i tak se nám podařilo soupeře vcelku jednoznačně přehrát. Zápas skončil, po necelé hodině, vítězstvím našeho týmu 3:0 na sety.
1. Zápas
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0 (13, 12, 11)
Sestava: L. Augustýn, T. Jeřábek, A. Pavlík, J. Topinka, A. Bantianidis, T. Smolík, T. Němec, F. Němec
Trenéři: J. Duda, Z. Kalina a Z. Jeřábek

Druhý zápas probíhal ve velmi podobném duchu jako zápas první. S tím rozdílem, že na naší straně došlo k prostřídání hráčů z lavičky. Samotný výsledek byl takřka stejný jako v zápase první. My tedy zvítězili opět za necelou hodinu 3:0 na sety.
2. Zápas
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0 (14, 14, 11)
Sestava: L. Augustýn, T. Jeřábek, A. Pavlík, J. Topinka, A. Bantianidis, T. Smolík, T. Němec, F. Němec
Trenéři: J. Duda, Z. Kalina a Z Jeřábek

Co říci závěrem? Upřímně jsem moc rád, že se nám podařilo vyhrát a tímto vítezstvím si zajistit zisk bronzových medailí. Myslím si, že všichni hráči našeho družstva si tyto medaile zaslouží za to, kolik času stráví samotnými tréninky a zápasy. Někteří hráči za sezónu musejí odehrát opravdu veliké množství zápasů. Někdy vůbec není jednoduché skloubit povinnosti a tento velký koníček. Rád bych poděkoval všem rodičům a rodinným příslušníkům, kteří náš tým podporují. A to jak svojí přítomností na zápasech, tak svojí pomocí jako řidiči při dopravě na utkání k soupeřům. Velký dík patří asistentům, kteří chodí na tréninky Juniorského týmu a pomáhají, aby naše tréninky měly potřebnou úroveň. Jmenovitě: Petr Veverka, Zbyněk Jeřábek. Největší dík patří mému prvnímu asistentovi Zbyňku Kalinovi za pomoc s veškerou organizační a administrativní činností týkající se fungování týmu Juniorů. Všem hráčům našeho týmu gratuluji k získáním bronzových medailí, a ostatním, kteří se méně či více zasloužili o fungování našeho volejbalového oddílu, moc děkuji.


 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid