Volejbal Žďár nad Sázavou

Články ze zápasů

Žďárští Junioři proti Polné 25.02.2020 | Zápasy

Článek napsal trenér Honza Duda.


Dne 23. 2. 2020 nastoupilo naše družstvo Juniorů do utkání proti hráčům Polné. Naše družstvo dorazilo na palubovku soupeře takřka v kompletní sestavě, chyběli akorát bratři Němcovi, kteří byli omluveni z osobních důvodů.

Do prvního zápasu jsme vstoupili poněkud vlažně a soupeř tohoto zaváhání jednoznačně využil. Po nakupení několika zásadních chyb se nám soupeř vzdálil a my jsme již nedokázali tento bodový rozdíl srovnat. Další tři sety probíhaly ve velmi podobném duchu. Se soupeřem se hrál velice vyrovnaný volejbal, kdy jsme soupeřili opravdu o každý bod. Proto se druhý a čtvrtý set podařilo získat nám, první a třetí set soupeři. Za tohoto nerozhodného stavu se zápas dostal až do zkrácené hry, kde se, po nervy drásající koncovce, podařilo našemu týmu zvítězit s nejmenším bodovým rozdílem.

1. zápas
Slavoj Polná z. S. - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (17, -21, 21, -22, -15)
Sestava: L. Augustýn, T. Jeřábek, A. Pavlík, J. Topinka, J. Hromádka, A. Bantianidis, T. Smolík, O. Švoma. P. Švoma
Trenéři: J. Duda


Začátek druhého zápasu měl obdobný průběh jako zápas první. Po velice vlažném začátku soupeř získal první set. Nám se podařilo soupeře přehrát v setu druhém. Bohužel jsme ve třetím a čtvrtém setu nebyli schopni soupeře porazit, a proto tento zápas dopadl jasnou výhrou soupeře 3:0.

2. zápas
Slavoj Polná z. S. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (18, -19, 15, 22)
Sestava: L. Augustýn, T. Jeřábek, A. Pavlík, J. Topinka, J. Hromádka, A. Bantianidis, T. Smolík, O. Švoma. P. Švoma
Trenéři: J. Duda

V neděli 1. 3. 2020 náš tým čeká poslední zápas této sezóny. V tuto chvíli jsme na poslední příčce se ztrátou 2 bodů na předposlední tým. V tomto zápase půjde opravdu o hodně. Rád bych poprosil všechny příznivce, aby tuto neděli dorazili do tělocvičny ZŠ Palachova a podpořili náš tým v posledním zápase této sezóny.


 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid