Žákyně zvládly třetí turnaj 11.10.2020 | Zápasy

Komentář dnes napsal náhradní trenér Petr Veselý (zastupující indisponovanou trenérku Martinu Topinkovou) a smečařka Bára Boháčková.

Komentář Báry:

V neděli 11.10. se uskutečnil náš zatím poslední zápas na Palachovce, bohužel už bez diváků.

První zápas jsme hrály proti Novému Veselí, ale hned od začátku nám nešel příjem, a tak jsme první set prohrály. Druhý set byl podobný. Když už jsme míč přijmuly, tak jsme nebyly schopny si ho dobře nahrát a zaútočit. I druhý set jsme prohrály. Zápas tak skončil 2:0 pro Veselí.

V druhém zápase nás čekal soupeř z Polné. Byly jsme připraveny vyhrát a na soupeři bylo hodně vidět, že se bojí. Věřily jsme si, a tak jsme vyhrály oba 2 sety.

Hned poté jsme s Polnou hrály i druhý zápas. První set jsme také vyhrály, ale ve druhém jsme začaly dělat vlastní chyby a nedařilo se nám na podání. Ke konci jsme se probraly a vyhrály jsme i čtvrtý set.
Obě utkání s Polnou skončila 2:0 na sety pro nás.