Žákyně v Jihlavě nebodovaly 22.11.2015 | Zápasy

Žákyně se v neděli 22. listopadu utkaly v Jihlavě s vedoucími celky soutěže - domácí Demlovkou a Novým Veselím. Komentář k utkáním napsala kapitánka Eliška a trenérka Martina Topinková.

Komentář kapitánky Elišky Flídrové:
První zápas jsme hrály s Jihlavou, moc se nám nedařilo, a proto jsme prohrály 0:3: Třetí set jsme zabraly, sice jsme ho nevyhrály, ale bojovaly jsme, prohrály jsme až na konci, a to 24:26. Na druhý zápas s Veselím jsme šly s tím, ze budeme hrát tak jak v posledním setu s Jihlavou, ale nepovedlo se nám to, kazily jsme příjem, a když jsme po dlouhé době přihrály, nedokázaly jsme zaútočit a zápas jsme prohrály 0:3. Doufám, že příští zápasy budou vypadat líp.