Žákyně tentokrát body nepřivezly 09.11.2021 | Zápasy

Další turnaj odehrály starší žákyně v Bedřichově. Průběh popsala blokařka Bára Procházková.

Komentář Báry:
V neděli 7.11. 2021 se tým starších žákyň utkal s týmy Sokol Bedřichov, Sokol Havlíčkův Brod a Jiskra Havlíčkův Brod.

První zápas jsme hrály proti Sokolu Havlíčkův Brod. Do poloviny prvního setu se nám dařilo se soupeřem držet krok. Poté, po sérii našich chyb, soupeř získal několika bodový náskok a tento set dovedl do vítězného konce. Druhý set byl až na výjimky stejný jako set první. Broďačky nás uzalívaly. Většina jejich míčů byla hnusná zalívka, na kterou jsme v poli nezareagovaly. My jsme útočily mnohem více, ale jejich polařky útoky většinou vybraly. Prohrály jsme tedy 0:2.

Další zápas jsme hrály proti Sokolu Bedřichov. První set jsme se soupeřkami držely krok přibližně až do 20. bodu. Pak ale soupeř odskočil a my jsme již nedovedly tento set vyhrát. Druhý set se nám nepodařilo se soupeřem držet krok tak dlouho a tak jsme prohrály. Zápas skončil 2:0 pro soupeře.

Ve třetím zápase jsme podaly nejlepší výkon. První set byl velmi vyrovnaný a prohrály jsme těsně 21:25. Druhý set byl ještě vyrovnanější prohrály jsme 24:26.
Dovezly jsme si spoustu zkušeností a v pátek to Brodu natřeme.

Doplnění trenérky:
Protože Bára popsala průběhy zápasů dokonale, jen doplním. Opět se nám ukázalo, jak je důležité podání a příjem. I já doufám, že jsme se poučily z chyb, které jsme dělaly. A věřím, že v pátek 12.11., kdy budeme dohrávat odložená utkání proti Jiskře HB a Humpolci, předvedeme pěkný volejbal, který nám zajistí další body do tabulky :)

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Havlíčkův Brod 0:2 (-20,-13)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov 0:2 (-14,-11)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:2 (-21,-24)