Žákyně dovezly z Třebíče 1 bod 21.12.2015 | Zápasy

Starší žákyně v neděli 20.prosince absolvovaly poslední letošní turnaj krajského přeboru. Komentář k němu napsala Martina Topinková.

Tak máme za sebou další turnaj. Dnes jsme odehrály zápas proti Jihlavě a dva zápasy s Velkým Meziříčím. Jihlavu jsme už znaly a věděly jsme, že je to těžký soupeř. Bohužel nás to v prvních dvou setech natolik svázalo, že jsme se nezmohly téměř na nic. Příjem lítal, kam chtěl, podání jsme kazily a celkově jsme na hřišti tak nějak „nebyly“. Oba sety jsme hladce odevzdaly soupeřkám v poměru 7:25 a 8:25. Ve 3. setu se situace změnila. Začalo se nám dařit na podání, párkrát jsme skvěle zablokovaly a po zlepšeném příjmu jsme předvedly, že umíme i zaútočit. Set jsme nakonec prohrály 21:25, ale hra se mi líbila.

První dva sety prvního zápasu s Velmezem jsme opět začaly nemastně neslaně. Oba sety jsme prohrály 15:25 a 19:25. Pak se cosi zlomilo a holky předvedly velice dobrý volejbal. Po vyhraných setech 25:23 a 25:17 jsme zápas přivedly do 5. setu. Ale utekl nám začátek a stav 2:8 se nám už nepodařilo zvrátit a tak jsme prohrály 7:15. Velká škoda!!!!

V dalším zápase nám tak nějak došly síly. Výkon byl jak na houpačce. Po skvěle vybojovaném míči jsme nedaly podání, šňůru neuvěřitelně špatných příjmů střídaly krásné volejbalové okamžiky. Bohužel jich bylo málo, a tak jsme i tento zápas prohrály po dramatické koncovce 3. setu 3:0.

P.S. Dnes jsem měla 2 cíle. Přivézt 6 bodů a pustit do hry všechny hráčky ze soupisky. Ani jeden cíl jsem nesplnila. Tak snad na dalším turnaji 3.1.2016 v Třebíči!! Už teď se těším!!