Žákyně bodovaly i v druhém turnaji 11.10.2021 | Zápasy

Nedělní turnaj žákyň popsala ten den velmi dobře servírující blokařka Lucka Pohanková

Hodnocení Lucky:
V neděli jsme odehráli 2 zápasy na ZŠ Palachova, na domácí palubovce.

1. zápas

V prvním zápase jsme hráli proti Bedřichovu. Prohráli jsme 2:1. My jsme nad Bedřichovem mohli vyhrát, kdybychom pořád nedělali ty samé chyby. V 1. setu jsme si pěkně nepřijmuli první míč a pak už se to samozřejmě všechno táhlo s tím. V druhém setu už jsme zabrali víc, a tak jsme ho vyhráli, protože už jsme měli lepší příjmy a z hezkého příjmu se dalo hezky nahrát a zaútočit. V tiebreaku to bylo hodně těsné, ale soupeřky přesto vyhrály, ale už jsme moc neopakovali ty jedny a samé chyby, takže nakonec tiebreak dopadl 16:14 pro Bedřichov.

2. zápas

Ve druhém zápase jsme se utkali proti Štokům. Vyhráli jsme 2:0. Soupeřky neměly moc kvalitní příjem, a tak často nepřijmuly, nenahrály a nezaútočily. Měli jsme tvrdé podání. A tak se nám podařilo vyhrát.

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov "B" 1:2 (22:25, 25:22, 14:16)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky 2:0 (25:20, 25:16)

I další turnaj budeme pořádat na domácí palubovce, a to 24.10. Tentokrát vyzveme soupeřky z TJ Jiskry Havlíčkův Brod a TJ Jiskry Humpolec. Doufáme, že nás přijdete opět podpořit. :)