Žáci doma 3x zvítězili bez ztráty setu 01.12.2019 | Zápasy

V neděli 1.12. se starší žáci utkali v domácím prostředí za podpory mnoha fanoušků s týmy z Havlíčkova Brodu a Hrotovic. Komentář k utkáním napsal kapitán týmu Tadeáš Hansl.

V prvním utkání jsme změřili síly s týmem Jiskra Havlíčkův Brod a po pomalejším rozjezdu se nám hru podařilo zpřesnit a v obou setech zvítězit. Ve druhém zápase prvního setu proti Hrotovicím se klukům také dařilo, ovšem ve druhém setu se vyskytlo hodně nepřesností a také chyby na podání, tudíž začali Hrotovice vyhrávat. V žácích se ale probudila bojovnost a za stavu 19:23 pro Hrotovice se začali povzbuzovat a skóre vyrovnali a nakonec vyhráli. Bylo to napínavé do poslední chvíle.

Po domluvě s trenérem Havlíčkova Brodu se ještě předehrál jeden zápas, ve kterém Žďár opět ukořistil vítězství.

ZR - Hrotovice 2:0 (25:16, 26:24)
ZR - Havlíčkův Brod 2:0 (25:18, 25:15), 2:0 (25:6, 25:16)