Z nedělního turnaje si žákyně vezou pouze bod 07.12.2021 | Zápasy

Dva zápasy odehrané v Bedřichově hodnotí blokařka Barča Horká.

V neděli 5.12. jsme odehráli zápas v Bedřichově. Našimi soupeři byla Třebíč a domácí tým.

Začaly jsme zápasem proti Třebíči. První set jsme se Třebíče držely. Akorát nám moc nešlo podání a příjmy jsme také moc nezvládaly. Nakonec jsme první set uhrály a tím jsme získaly 1 bod. Další set to bylo podobné. Příjmy a podání se nám moc nepodařily. A proto nás Třebíč v druhém setu porazila. V tiebreaku to bylo vyrovnané, přesto se nám pár míčů nezdařilo, a tak soupeřky tiebreak vyhrály o 2 body. Zápas jsme prohrály 2:1.

Na druhý zápas jsme nastoupily s tím, že to bude mnohem lepší volejbal. Vedly jsme si o něco lépe než v minulém zápase. Ale několik chyb jsme stejně dělaly. Soupeřkám se vedlo lépe, a tak jsme i druhý zápas prohrály. Tentokrát 2:0.

ZR - Třebíč 1:2 (23,-13,-13)
ZR - Bedřichov 0:2 (-15,-19)

Další turnaj sehrajeme v neděli 12.12. tentokrát na domácí půdě. Utkáme se s Jiskrou a Sokolem Havlíčkův Brod a s Bedřichovem.