Z domácího turnaje si starší žákyně odnesly plný počet bodů 14.10.2019 | Zápasy

O hodnocení utkání se postarala smečařka Jolča Veselá a trenérka Martina Topinková

Komentář Jolči:

3.11.jsme hrály v domácím prostředí proti volejbalistkám ze Štoků a s družstvem Bedřichov B. V prvním zápase se Štoky jsme vstoupily do zápasu naplno. Dokázaly jsme dobře přijmout balón a tvrdě zaútočit. Bylo to také o pozornosti v poli a tak jsme vyhrály 2:0 na sety . V druhém zápase s Bedřichovem B jsme prostřídaly sestavu. Utkání bylo vyrovnané, protože hráčky Bedřichova bojovaly o každý balón na rozdíl od nás. Přesto jsme vyhrály 2:0.