Velké Meziříčí - ZR "A" 1:3 a 0:3 (komentář trenéra) 18.10.2010 | Zápasy

Áčko zahájilo KP I utkáním ve Velkém Meziříčí. Kluci dají určitě dohromady komentář k zápasu, já uvedu jen pár svých postřehů očima trenéra.

Celý tým podal velmi dobrý výkon a soupeře jsme neustále drželi pod tlakem zejména vynikajícími bloky a dobrým podáním. V útoku jsme předvedli standardní výkon, pouze občas byly drobné nedostatky v příjmu a v obraně v poli. Obě utkání odehrála základní sedmička hráčů (Mouka, Ondra K., Troji, Ťupík, Míra, Michal a libero Kadly), které sem tam vypomáhal další přihrávající smečař (Zomba).
Opět se projevilo, že nám dělá trochu potíže odehrát celý zápas v plném nasazení a koncentraci a pokud soupeře jasně přehráváme, máme tendenci polevit a čekat, že to půjde tak nějak samo. Důsledkem tohoto je ztracený 2. set 1. zápasu a také skutečnost, že ve 4. setu 1. zápasu jsme vedli už 22:11, ale přesto jsme soupeři nakonec dovolili uhrát v setu 20 bodů... Ve 2. zápase už jsme pak soupeře v podstatě k ničemu nepustili, o čemž svědčí body soupeře v jednotlivých setech (16,10,17). Druhý set by byl dle starého počítání bodů čistý kanár.

Hráli jsme velmi dobře jako tým, takže nechci nikoho konkrétně vyzdvihovat, ale určitě se mimořádně dařilo Mírovi na bloku a Mouka dával vynikající smečované podání. Chtěl bych i velmi pochválit všechny další hráče, kteří do hry sice nezasáhli (Filda,Chlády a Číry), ale fungovali s týmem a neustále ho burcovali a povzbuzovali.

Prostě jednou větou velmi dobrý výkon a skutečně pěkný volejbal.