V sobotu 2.10. vyrazily kadetky do Humpolce 03.10.2021 | Zápasy

Pouhých 7 kadetek jelo na další zápasy do Humpolce. Komentář napsalo libero Kritýna Kočíková a trenérke Lucka Zichová

Komentář trenérky:

V sobotu jsme vyrazily na palubovku do Humpolce, kde byly holky rozhodnuté podat skvělý výkon.

Jelo jich pouhých sedm, takže jsem byla lehce nervózní, aby se něco nestalo, protože jsem na lavičce zbyla jen já.

Do prvního zápasu šly holky sebevědomě, vesele a s tím, že vyhrají. V prvním setu to bylo vážně o chloupek a proběhlo zde hodně emocí. Soupeřky nad námi vyhrály 25:23. Celé dva sety se tahaly a proběhly opravdu skvělé výměny.

Do druhého zápasu holky vkročily pravou nohou a měly plno energie. Báru Boháčkovou celý tým podržel na podání a tím pádem jsme zvítězily 10:25 a první set byl náš.
Pak ale přišel na řadu ten další a další, kde holky v pár momentech hrály spíše jednotlivě než týmově a vypouštěly zbytečné balony. Body tedy zůstaly v Humpolci a my jely domů s prázdnou.

Musím podotknout, že i když holek bylo pouhých sedm a nemohla jsem je vystřídat, tak se snažily a bojovaly za každý míč. Tedy až na ty zbytečně vypuštěné????.

Komentář Kiki:

Do prvního zápasu jsme nastupovaly s fajn náladou a trochu pocitem toho, že soupeře porazíme. V prvním setu nám soupeř o vlásek utekl a set skončil 25:22 pro soupeře. V druhém setu jsme jsme nedokázaly navázat a opět jsme byly poraženy. Zápas skončil výhrou 3:0 pro soupeře.

V prvním setu druhého zápasu se nám začalo dařit. Míče v poli jsme solidně vybíraly a na podání jsme si udržely Barču Boháčkovou, která tam sázela jedno podání za druhým. Tento set jsme vyhrály a možná jsme získaly pocit, že máme vyhráno. Ale nebylo tomu tak. Soupeř nás v druhém setu opět porazil, ale stále jsme měly šanci na to porazit je. Poslední set byl velmi napínavý a nehrálo se jen do 25. Neskončilo to dobře pro nás a druhý zápas skončil opět výhrou soupeře, ale tentokrát 3:1.

Do příště máme určitě co zlepšovat, ať už orientaci v poli, anebo lepší vykrývání.

ZR - Humpolec 0:3 (-23,-18,-22)
ZR - Humpolec 1:3 (10,-20,-21,-27)