V neděli 9.1.2022 hostily žákyně Žďárské volejbalové mašiny soupeřky z Nového Veselí 09.01.2022 | Zápasy

Komentář k utkáním napsala smečařka Lucka Pohanková a doplnila jej trenérka Martina Topinková.

Hodnocení Lucky:
Dnes jsme na ZŠ Palachova poměřili síly s hráčkami z nedalekého Nového Veselí. Jelikož jsme v rámci druhé části naší soutěže s nimi ještě nehráli, odehráli jsme proti nim hned dva zápasy. A oba jsme vyhráli.

Do prvního zápasu jsme nastoupili s tím, že chceme vyhrát. Ze začátku jsme se nemohli dostat do hry, ale poté jsme vylepšili příjem, nahráli jsme a zaútočili, zadařilo se nám i podání, a tak jsme první set vyhráli.
Druhý set už byl o něco lepší než ten první, hned ze začátku jsme hráli svoji hru a udrželi si bodový náskok. Vše se nám celkově dařilo a hodně nám pomohl v obou setech i náš tvrdý servis. Tak jsme první zápas vyhráli 2:0.

Po krátké pauze následoval druhý zápas. I do druhého zápasu jsme nastoupili s tím, že chceme vyhrát. První set probíhal podobně jako ty dva předchozí. Drželi jsme si svou hru. Přijmuli jsme, nahráli a zaútočili, i servis se nám vydařil. I ve druhém setu jsme si udrželi naši hru a tak jsme s Novoveselačkami vyhráli i druhy zápas a opět 2:0.

Další neděli 16.1. dohráváme odložená utkání na palubovce Polné.