V neděli 6.11. odehrály hráčky kategorie U16 další z turnajů krajského přeboru 07.11.2022 | Zápasy

O dnešní komentář se postarala nahravačka Verča Kočíková.

Komentář Verči:
V neděli 6.11. náš tým starších žákyň odehrál tři zápasy v Bedřichově.

První a třetí s Bedřichovem, druhý s Pelhřimovem.

První zápas se nám moc nevydařil. Soupeřky jsou na mnohem vyšší úrovni než my. Mají tvrdší útoky a podání, lepší příjmy, bloky a náhry, ale i přes to jsme se snažily bojovat. Bohužel jsme prohrály 2:0.

Druhý zápas, s Pelhřimovem, už byl o něco lepší. Soupeřky byly na podobné úrovni jako my. První set jsme vyhrály, v druhém už se nám zase moc nedařilo. V průběhu všech setů jsme měly jeden velký problém, a to ten že jsme si nevolaly na míč, tím pádem jich spoustu zbytečně padalo na zem a my ztrácely body. V tiebreaku jsme si nevedly tak špatně. Bohužel nedopadl podle našich přání, a prohrály jsme.

Třetí zápas byl velice podobný tomu prvnímu. Věděly jsme do čeho jdeme, ale i přes to, jsme se snažily se soupeřkami aspoň trochu držet krok. Opět jsme prohráli 2:0.

ZR - Bedřichov 0:2 (-6,-8)
ZR - Pelhřimov 1:2 (17,-5,-11)
ZR - Bedřichov 0:2 (-10,-7)