Trápení družstva žen nekončí 17.02.2020 | Zápasy

Článek k domácímu zápasu napsala Ivana Nechvátalová.

Ženy v sobotu 15.2. sehrály domácí utkání s týmem Střešovice B.

Do prvního utkání jsme nastoupily s odhodláním konečně ukořistit nějaké zajímavé body. Bylo jasné, že proti celku obsazující druhou příčku tabulky, to nebude zcela lehký úkol. Avšak první set nás doslova omráčil vítězstvím 25:17. Byl to první, ale také i poslední vyhraný set prvního zápasu. Soupeřky dominovaly především v udržených koncovkách a zaslouženě ze zápasu vytěžily plný počet bodů.

Začátek druhého utkání byl z naší strany jako na houpačce, krásné výměny střídaly výpadky v přihrávce. I přes tyto chyby se podařilo připsat si vítězství v prvním setu. Soupeřky se ale opět rychle zvedly a velmi rychle se ujaly vedení, které si udržely až do koncovky. Druhý set byl připsán Střešovicím. Další dva sety opět jako na houpačce, výhra střídala prohru, která nás dovedla až do zkrácené sady. Divák, který odcházel v polovině posledního setu, neuvěří, jakým výsledkem zápas nakonec skončil. Neudržet vedení 8:3 je ostuda, avšak v ženském, konkrétně tom našem, nic tak vzácného. Ze zápasu se podařilo vytěžit pouze jeden bod.

Další cesta nás zavede na palubovku daleké Příbrami. Snad se bude více dařit a přijedeme s plnou nůší bodů.

Výsledek:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Střešovice “B” 1:3 (17, -18, -22, -23) a 2:3 (21, -18, 23, -21, -14)