Stříbrné kadetky doma 3 výhrami skvěle ukončily letošní sezónu 07.03.2015 | Zápasy

Kadetky na posledním turnaji krajského přeboru v domácím prostředí předvedly skvělý výkon, porazily vsechny soupeře a báječné si užily stříbrné medaile. Komentář napsala kapitánka Míša.

V sobotu nás čekal poslední turnaj v sezóně. Druhou příčku jsme si zajistily již v předchozím turnaji, proto jsme šly do zápasů s tím, že si to chceme užít a ukázat domácímu publiku skvělý volejbal.

V prvním zápase jsme jako obvykle nastoupily proti Humpolci. Hned od začátku jsme si vybudovaly několikabodový náskok hlavně dobrým podáním a udržely ho až do konce. Druhý set se nesl ve stejném duchu. Soupeř uhrál v obou setech celkem pouze 15 bodů (25:6 a 25:9).

Dále nás čekalo Nové Veselí, kterému jsme sice už první místo urvat nemohly, ale chtěly jsme předvést publiku, že jsme rovnocennými soupeři. Šly jsme tedy do toho naplno a dařilo se nám snad úplně všechno. Podávaly jsme spolehlivě, u sítě jsme také byly úspěšné a dokázaly jsme vybrat i míče zdánlivě ztracené. Díky tomu jsme se dostaly do výrazného vedení a takto dohrály celý set. Ve druhém setu jsme nepolevily v naší hře, a proto jsme mohly slavit naprosto zasloužené vítězství 2:0 po setech 25:13 a 25:15.

Před posledním zápasem proti Pelhřimovu jsme si daly za úkol nepodcenit soupeře, což se nám v prvním setu podařilo (25:13). Další set jsme začaly kazit příjem i podání, díky tomu jsme soupeře pořád jen dotahovaly. Začaly jsme si více se soupeřem pinkat než útočit. Proto jsme koncovku nezvládly urvat (21:25). Ze začátku tiebreaku jsme bohužel pokračovaly v předešlém stylu hry, ale po chvíli jsme se otřepaly. Po pár úspěšných útocích a podání jsme si mohly zaskákat vítězné kolečko po výhře v tiebreaku 15:10.

Myslím, že to byla skvělá tečka za sezónou. Chtěla bych moc poděkovat všem holkám za super týmovou spolupráci a předvedený výkon.

Na závěr bych za všechny chtěla poděkovat trenérovi, který s námi udělal velký kus práce za tuto sezónu. :)