Starší žákyně zahájily 2. část sezony vítězně 09.01.2018 | Zápasy

Komentář k domácímu turnaji starších žákyň napsala blokařka týmu Aneta Hájková.

První neděli v roce (7.1.2018) jsme se na domácí půdě utkali s týmem Pelhřimova .Původně jsme soupeřů čekali víc a věřili, že uhrajeme nějaké body. Nakonec ale přijel soupeř pouze jeden - Pelhřimov. Polná a Náměšť nepřijely...

Do zápasu s jediným naším soupeřem jsme nastoupili s chutí a věřili jsme, že Pelhřimov lehce porazime.V prvním setu to úplně jasné nebylo, ale set jsme udrželi a vyhráli 25:20. Druhý set se nám dařilo ještě lépe a set jsme vyhráli s přehledem 25:10. No a když už holky z Pelhřimova přijely, tak jsme si zahráli ještě jedno přátelské utkání, kde si zahrály i holky, které se do zápasu tak často nedostanou. I když to bylo jen přátelské utkání, šli jsme do něj s chutí vyhrát a to se nám povedlo.

Když soupeřky odjely a nám se pořád nechtělo domů, využili jsme volné tělocvičny a zahráli si zápas jen mezi sebou. Všichni jsme si ho moc užili. Volejbal nás moc baví a nejvíc s kamaradkama. Moc děkujeme všem, co nám přišli zafandit, a doufáme, že přijdete příště zas.