Ostatní články

Starší žákyně vstoupily do nové sezóny ziskem 3 bodů 07.10.2019 | Ostatní

Komentář k utkání sepsala kapitánka Anička Šebestová a trenérka Martina Topinková.

Komentář Aničky:
Dne 6. 10. jsme hrály v Třebíči proti Třebíči a Jiskře ,,A“ z Havl. Brodu.
První zápas jsme odehrály 2:0 na sety s Třebíčí. Ze začátku se nám velice dařilo na poddání, problém nebyl ani na přijmu nebo na smeči. Ke konci setu, se ale situace vyhrotila a málem jsme set nedotáhly do vítězného konce! Druhý set proběhl relativně v pořádku.

Druhý zápas jsme prohrály 0:2 na sety s Jiskrou ,,A“ z Havl. Brodu. Na začátku prvního setu jsme sice prohrávaly, ale soupeře jsme si udržely na 4-6 bodů. Ovšem v polovině setu Broďačky zatlačily na poddání a nám se nepodařilo přijmout. Proto jsme prohrály.
Druhý set byla nezvyklá sestava. Už od začátku se nám nedařilo přijmout balon. Ke konci setu jsme se rozehrály a celkem nasbíraly 17 bodů, na Brod to však nestačilo.