Starší žákyně vstoupily do krajského přeboru turnajem v Havlíčkově Brodě 10.10.2022 | Zápasy

Komentář z úvodního turnaje napsala kapitánka Marťa Veverková a doplnila ho trenérka Martina Topinková

Komentář kapitánky:
V neděli 9.10. jsme odehrály první soutěžní zápasy této sezóny v Havlíčkově Brodě.
První zápas jsme odehrály s družstvem Nového Veselí, které už od začátku mělo převahu. Novoveselačky měly tvrdý útok, který pro nás byl dost zásadním problémem. Ani příjem nebyl naší silnou stránkou. První zápas jsme prohrály 0:2.

Druhý zápas s Havlíčkovým Brodem už byl o mnoho lepší, začaly jsme lépe přijímat a tím se nám výrazně zlepšil útok. Naše hra se celkově zklidnila a zlepšila. První set byl velmi vyrovnaný a i přesto, že jsme získaly bodový rozestup se soupeři podařilo nás porazit. Druhý set se nesl v podobném duchu, bohužel jsme v koncovce zápasu znervózněly a i z druhého setu tedy odchází vítězně náš soupeř.