Starší žákyně vezou z Pelhřimova plný počet bodů 14.11.2021 | Zápasy

Dnešní 2 utkání hodnotí univerzálka Martina Veverková

Komentář Marti:
V neděli 14. 11. 2021 jsme odehrály poslední zápas první části soutěže a to s Pelhřimovem. Byl to jediný soupeř, se kterým jsme nehrály, proto byly oba dva zápasy jen proti nim. Byl to pro nás velmi důležitý zápas, protože rozhodoval o naší „volejbalové budoucnosti“.
Už od začátku to byl dost vyrovnaný souboj, a proto byly důležité jak příjmy a podání, tak i útoky, které jsme zvládaly celkem dobře. V první polovině prvního setu se nás soupeřky držely, poté však následovala „šňůra“ tvrdých podání a povedených útoků a první set jsme vyhrály. Do druhého setu se však soupeřky nedaly zastrašit a držely se nás až dokonce, kdy jsme za stavu 25:22 vyhrály, a z prvního zápasu si odvezly 3 body do naší tabulky.
Druhý zápas se nesl v podobném duchu. První set byl velmi dramatický od začátku až do konce. Všechny jsme se naprosto soustředily na hru a snažily se. Jak na podání, tak i na útoku se nám dařilo a až na několik chyb při příjmu se nám vedlo dobře. I z druhého zápasu si tedy odvážíme 3 body a dostáváme se tak do lepší skupiny v dalších částech soutěže.

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Spartak Pelhřimov 2:0 (20.22)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Spartak Pelhřimov 2:0 (25,18)

Máme za sebou první část letošní soutěže, ve které jsme skončili ve skupině B na krásném 3. místě. Budeme doufat, že se uskuteční i další části a že odehrajeme ještě spoustu zápasů. :)