Starší žákyně úspěšně zahájily sezónu 28.09.2020 | Zápasy

Komentář z prvního turnaje napsala kapitánka Jolča Veselá a doplnila ho trenérka Martina Topinková.

Komentář Jolči:
V neděli 27.9. jsme vyrazily na první zápas do Štoků.

Do prvního zápasu s domácím družstvem jsme vstoupily odvážně, v prvním setu jsme šly do všech balonů naplno. Dokázaly jsme si dobře přijmout první balon a po přesné náhře zaútočit. Celý set byl vyrovnaný a soupeřky stále o pár míčů vedly. Po tajmu za stavu 18:21 jsme zabraly a v dramatické koncovce jsme vydřely výhru 25:22. Ve druhém setu jsme od začátku vedly. V průběhu jsme udělaly pár zbytečných chyb, ale i tak jsme tento set vyhrály 25:21.

V druhém zápase jsme hrály proti Třebíči. Do zápasu jsme nastoupily aktivně a soupeře jsme potrápily tvrdým podáním. Ve druhém setu jsme však polevily. Začalo to tím, že jsme zkazily za sebou pět podání a tím jsme soupeře pustily do hry. Přestaly jsme se hýbat a docházely jsme pozdě na balony. Myslely jsme si, že to půjde samo. Velký náskok soupeřek už jsme nedokázaly dokonce setu dohnat. Ve třetím setu jsme při losování získaly podání a soupeřky na začátku potrápily na příjmu. A proto jsme vyhrály i poslední set.