Starší žákyně páteční dohrávku zvládly na výbornou 13.11.2021 | Zápasy

Komentář napsala Míša Mrkosová, která hrála na postu univerzála

V pátek 12.11.2021 jsme hrály starší žákyně přeložený zápas s Jiskrou Havlíčkův Brod a s Humpolcem na hale ZŠ Palachova.

První zápas jsme hrály proti Jiskře Havlíčkův Brod. Už od začátku se nám dařilo podání, smeče a příjmy. A s bodovým náskokem jsme došly až do vítězného cíle. V druhém setu jsme od začátku hrály naši hru a bylo to vidět. S dokonalým náskokem jsme došly až k vítězství. Tento zápas jsme vyhrály 2:0.

Druhý zápas jsme hrály proti Humpolci. Už od začátku jsme měly celkem velký bodový náskok, který se nám podařilo udržet až do konce setu, který jsme vyhrály. V druhém setu jsme zpočátku pár bodů ztrácely, ale podařilo se vyrovnat a vyhrát. Nad Humpolcem jsme vyhráli také 2:0.

Získaly jsme celkem 6 bodů a moc se těšíme na neděli, kdy vyrazíme do Pelhřimova odehrát poslední 2 utkání první části naší soutěže. Držte nám palce, ať jsme zdravé a vše zvládneme co nejlépe.

Žďár nad Sázavou - Jiskra Havlíčkův Brod 2:0 (18,12)
Žďár nad Sázavou - Jiskra Humpolec 2:0 (-8,-16)