Starší žákyně vstoupily do 2. části své soutěže vítězně 29.11.2021 | Zápasy

Turnaj pořádaný tentokrát v Havlíčkově Brodě v tělocvičně SPŠS okomentovala nahravačka Anička Rusnáková

První adventní nedělí nám začala 2. část soutěže.Ttřetí místo ve skupině B z první části nás posunulo do bojů o 1.-7. místo.

Komentář Aničky:
Dnes jsme se vydaly do Havlíčkova Brodu hrát se třemi týmy a to s Polnou, Třebíčí a Jiskrou Havlíčkův Brod.

První zápas jsme hrály proti Třebíči a vyhrály jsme 2:1. První set to bylo pouze o podání a my jsme nemohly přijmout, ten jsme tedy prohrály. Druhý set byl o něco lepší a bylo to vyrovnané, štěstí bylo ale na naší straně a šlo se do tiebreaku. Tam se nám dařilo více než Třebíči a vyhrály jsme i ten.

V druhém zápase byl náš soupeř Polná, tam už se nám dařilo lépe a také to bylo více volejbalové, vyhrály jsme 2:0. Byly jsme rychlejší v poli a i podání se nám dařilo.

Třetí zápas byl proti Havlíčkovu Brodu Jiskře a vyhrály jsme oba dva sety, tedy 2:0. Oba dva týmy už byly po předchozích zápasech unaveni, ale i tak to byl pěkný volejbal. Na podání se nám v tomto zápase všem dařilo. Ale nejvíc se blýskla Barča Horká, která šla v 2. setu na podání za nepříznivého stavu 17:23 a dokázala set dopodávat.
Domů si tedy vezeme 8 bodů!

ZR - Třebíč 2:1 (-19,20,14)
ZR - Polná 2:0 (10,21)
ZR - HB 2:0 (10,23)

Další turnaj (snad) proběhne už 5.12. v Bedřichově. Sehrát bychom měly 2 utkání a to s domácím A týmem a s Třebíčí. Držte nám palce!!!! :)