Volejbal Žďár nad Sázavou

Články ze zápasů

Starší žáci zakončili sezonu turnajem v Havlíčkově Brodě 03.03.2020 | Zápasy

V neděli 1.3. sehráli starší žáci poslední turnaj sezóny v Havlíčkově Brodě. Komentář k utkání napsal kapitán týmu Tadeáš Hansl a o krátké hodnocení a výhled do budoucna jej doplnil Petr Kadlec.


V prvním setu prvního zápasu s Havlíčkovým Brodem se žákům vesměs dařilo. Vyskytlo se pár chyb na podání a také v poli, avšak nebylo jich mnoho. Ve druhém setu se trochu polevilo a žáci ho prohráli. Svoji ztrátu však dohnali v tiebreaku.
Ve druhém zápase s Hrotovicemi se jim vedlo lépe. Povzbuzovali se, hecovali a překřičeli i trenéra Hrotovic. Druhý zápas skončil výhrou 2:0.
Do posledního zápasu s Pelhřimovem nastoupilo pár kluků na jiné posty jako bonus, avšak na hřišti se vyskytl trochu chaos a žáci první set prohráli. Do druhého setu byla postavena zbrusu nová šestka, která bude takto působit příští sezónu. Kluci bojovali, ale na vítězství nedosáhli. Chyběl jim však jen kousek.

ZR: Havlíčkův Brod- 2:1 (17, -22, 12)
ZR: Hrotovice- 2:0 (18, 21)
ZR: Pelhřimov- 0:2 (18, 20)

Sestava: T. Hansl, J. Šebesta, P. Švoma, M. Pavlík, M. Kučera, R. Bantianidis, O. Brabec, T. Veselý, D. Havlík, F. Tonar

Hodnocení cele sezony
Letošní tým starších žáků trénoval třikrát týdně a na všech hráčích byl patrný herní posun. Tým se opíral o trojici zkušených hráčů - Tadeáš, Patrik a Richard, kteří byli doplněni mladšími. I v letošní sezoně jsme hráli systém na jednoho nahravače. Pro příští sezonu v týmu zůstává osm hráčů a my pokračujeme v tréninku, abychom odcházející hráče plnohodnotně nahradili.

 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid