Starší žáci vstoupili do sezony jedním vítězstvím 12.11.2017 | Zápasy

Komentář k nedělnímu domácímu utkání starších žáků s Havlíčkovým Brodem napsal trenér Petr Kadlec.

Družstvo starších žáků se v neděli 12.listopadu utkalo ve svém prvním utkání sezony na domácí palubovce s týmem Havlíčkova Brodu.

ZR-HB 2:1 (20, -16, 7)

V prvním setu se nám dařilo na podání a byla vidět i chuť hrát a zahájit sezonu vítězstvím. Bohužel ve druhém setu došlo k výpadku, udělali jsme spoustu nevynucených chyb a výhru jsme doslova darovali soupeři. V tie breaku jsme se ale zvedli a především díky výbornému podání Adama Pavlíka jsme v pohodě zvítězili 15:7.

ZR- HB 0:2 (-23, -17)

Druhý zápas se bohužel karta obrátila. Kluci z Brodu se zlepšili na podání, zatímco my jsme hodně chybovali ve všech herních činnostech a zaslouženě jsme tak prohráli.

Jedno vítězství odpovídá předvedené hře. První zápas jsme ubojovali, ale ve druhém už to nestačilo ani na zisk setu. Bohužel jsme dnes kupili chybu na chybu a tím soupeři ulehčili především druhý zápas. Zvlášť několik doteků sítě, zkažených podání a útoků a špatně přihraných míčů zadarmo považuji za zcela zbytečné. Ještě neumíme hrát pod tlakem. Pokud jsme ve vedení, předvádíme slušný volejbal, ale pokud začneme prohrávat nebo se nám něco nepodaří, hrajeme zbytečně ustrašeně. Určitě máme na víc!

Sestava: Pepa Topinka, Adam Pavlík, Tannis Bantianidis, Richard Bantianidis, Martin Pavlík, Ondra Brabec, Tom Jeřábek, Patrik Švoma, Adam Varmus