Starší žáci přivezli z Velkého Meziříčí 4 body 05.03.2017 | Zápasy

V neděli 5.března vyrazili starší žáci na další turnaj krajského přeboru. Tentokrát změřili své síly s ostatními družstvy ve Velkém Meziříčí. Komentář napsal Petr Kadlec.

ZR - Světlá 0:2
V prvním zápase jsme nestačili na Světlou. Ve druhém setu nám vítězství vzala obrovská chybovost na podání. Přestože jsme hráli vyrovnaně, v koncovce jsme zkazili 3 podání a bylo po zápase

ZR - Jihlava 2:0
První set s Jihlavou jsme zvládli bez problémů, na hřiště se tak dostali i kluci ze střídačky. Ve druhém jsme ale totálně zaspali začátek a byli rádi, že jsme nešli do tie-breaku.

ZR - Velké Meziříčí 1:2
Náš nejlepší zápas. První set jsme sice prohráli, ale ve druhém se nám konečně podařilo vyhrát. V tie breaku už nám nezbylo moc sil a prohráli jsme 15:8.

Po čtvrtečním přátelském utkání s Velkým Meziříčím jsme přijeli v dobré náladě a s odhodláním předvést dobrý výkon. Po celý den nás však trápila jedna věc a to podání. Přestože jsme v tělocvičně hráli už ve čtvrtek, nemohli jsme se pořádně trefit do podání. V jednom setu jsme dokonce zkazili neuvěřitelných 11 podání! Mrzí to o to víc, že jinak naše hra nebyla vůbec špatná. Nejlepší výkon jsme předvedli ve druhém setu proti Velkému Meziříčí, který jsme suverénně vyhráli. Hráli jsme obětavě v poli,zvládli přihrávku míče zadarmo, a hráli i sebevědomě na útoku. Příště budeme chtít navázat na tento zápas! Velice dobře dnes zahrál Honza Bartoň na postu smečaře.

Sestava: Luboš Augustin, Honza Bartoň, Ondra Švoma, Tannis Bantianidis, Pepa Topinka, Tom Němec, Adam Pavlík, Tadeáš Hansl

Díky za pomoc s dopravou na turnaj panu Augustinovi!