Články z turnajů

Starší žáci předvedli na turnaji v Polné slušný výkon 13.02.2018 | Turnaje

Starší žáci se vydali v neděli na přípravný turnaj do Polné za účasti domácích a týmu z Havlíčkova Brodu, se kterým se utkáme v mistrovském dvojzápase o týden později.

Sestava od pátečního tréninku sice prořídla, ale k dispozici bylo i tak 9 hráčů, a to kapitán Pepa, Tadeáš, Tanis, Ríša, Adam, Marťas, Jára, Paťas a Ondra. To vše pod dohledem Moučiho a Libora Pavlíka.

První zápas proti Brodu jsme začali dobrým servisem, kterým jsme si vybudovali slušný náskok, a tento jsme po zbytek setu udrželi. Ve druhém setu jsme k servisu přidali i důraz na útoku a obětavost v poli a odměnou nám bylo vítězné kolečko za vítězství 2:0.

Ve druhém zápase s Polnou jsme se střetli s o poznání těžším soupeřem. Domácí měli jednoznačnou převahu na útoku především dvou vysokých hráčů útočících středem sítě, ale přesto jsme se v prvním setu drželi a překročili hranici 20 bodů. Druhý set ovládli domácí dlouhou bodovou sérií na servisu z počátku setu a svůj náskok si i přes naši snahu už vzít nenechali.

Do hry se v neděli zapojili všichni hráči a každý svým dílem přispěl ke slušnému obrázku, jaký jsme v Polné svým vystoupením zanechali. Povedlo se nám oproti minulým zápasům eliminovat série chyb na podání a nahrávce, což pomohlo klidu celého týmu. Zároveň je však nutno pracovat na stabilitě útoku i přihrávky, které mají kolísavou tendenci.