Starší žáci opět vítězně 08.12.2019 | Zápasy

Starší žáci byli na posledním turnaji 100%. Komentář k utkání napsal Richard Bantianidis.

Dneska jsme jeli do Hrotovic, kde jsme hráli proti Hrotovicím a Velmezu. První zápas jsme odehráli s Hrotovicema a vyhráli jsme 2:0, hráli jsme dobře až na některé blbé chyby, ale byli jsme spokojeni s výsledkem. Druhý a zároveň poslední zápas jsem odehráli z Velmezem a také jsem vyhráli 2:0, ale každý set jsme vyhráli o fous. V prvním setu na začátku jsme dělali strašně moc chyb a proto jejich skóre bylo z našich chyb,ale poté co jsme se povzbudili, začali si řvát a začali pořádně podávát, tak jsme skóre otočili a vyhráli jsme set. V druhém setu jsme chybovali méně, ale stačilo udělat to stejné jak v prvním setu když jsme prohrávali, a vyhráli jsme zápas 2:0. Za mě jako dnešní výkon týmu dobrý ale dost jsme chybovali, což se musí zlepšit.

ZR - Hrotovice 2:0 (20, 20)
ZR - Velké Meziříčí 2:0 (22,22)

Komentář trenéra Petra Kadlece: Dnes jsme si připsali dvě víězství, ale nerodila se vůbec lehce. V obou utkáních jsme soupeře drželi ve hře především díky velkému množství našich nevynucených chyb. V důležitých chvílích jsme však zabrali a zvrátili výsledek. Je pozitivní, že již zvládáme obracet i nepříznivé stavy a naopak v nich ze sebe dokážeme dostat to nejlepší. Nicméně pokud bychom takto hráli celý set, do takto těsných koncovek bychom se vůbec nedostávali. Tímto za sebou máme polovinu soutěže a pohybujeme se na druhém místě tabulky v dostřelu na první Velké Meziříčí. Na jaře se budeme chtít poprat o první místo!