Sedm statečných (žáků) přivezlo z Hrotovic 1 výhru 25.11.2019 | Zápasy

Komentář k utkáním starších žáků v Hrotovicích napsal smečař Martin Pavlík.

V neděli 24.11. jsme vyrazili do Hrotovic, ale měli jsme velký problém. Neměli jsme ani jednoho nahrávače. Bylo nás jenom 7.

Začali jsme zostra, zápasem s Velkým Meziříčím. První set jsme podcenili, ale v druhém setu jsme se vzpamatovali a hráli jsme lépe. Přesto jsme bohužel prohráli 2:0.

Potom po pauze jsme hráli zápas s Hrotovicemi. První set jsme jako minulý zápas nehráli nejlépe, nedařil se nám příjem. Druhý set a tiebreak dopadli o něco lépe a se štěstím jsme zápas vyhráli 2:1.

Hned po druhém zápase bez přestávky jsme hráli třetí zápas s Pelhřimovem. První i druhý set jsme těsně prohráli. Zápas tedy dopadl 2:0 pro Pelhřimov.

Souhrn: Tento turnaj jsme vyhráli jen 1 zápas. Myslím si, že do příštího turnaje se musíme zaměřit na to, abychom si více řvali na balóny.