První turnaj U16 na "Palachovce" 23.10.2022 | Zápasy

Komentář k nedělnímu turnaji napsala smečařka Kačka Svobodová

V neděli 23. 10. 2022 jsme odehrály zápasy proti Jihlavě a Třebíči.

V prvním zápase jsme se utkaly s Jihlavou. Řekla bych, že soupeř byl s námi velmi vyrovnaný. První set byl velice napínavý, ale bohužel pro nás, skončil prohrou. Ve druhém setu, už jsme byly rozhozené a začaly jsme dělat chyby, které pro nás byly osudové. Zápas jsme prohrály 0:2.

Druhý zápas, který jsme odehrály proti Třebíči pro nás dopadl výrazně lépe. Do prvního setu jsme šly s jistotou a nebály jsme se zaútočit. Ve druhém setu jsme sice začaly dělat zbytečné chyby, ale i tak jsme set dokázaly vyhrát. Zápas pro nás tedy skončil 2:0.

Třetí zápas, ve kterém jsme opět poměřily síly s Třebíčí, byl velice napínavý až do poslední minuty. Začátek prvního setu šel dobře, dokud jsme nezačaly panikařit. Konec setu se nám nedařilo volejbalově zakončit a soupeřky odrážením míčů na první nebo druhou přes slavily úspěch a hodně se nám bodově přiblížily. Naštěstí se nám nakonec podařilo vyhrát. Druhý set byl od začátku zmatečný, avšak ke konci už jsme se uklidnily a hrály docela hezký volejbal. Výhru jsme si tedy obhájily a zápas jsme vyhrály 2:0.

ZR - Demlovka 0:2 /-20,-15/
ZR - Třebíč 2:0 /12, 12/
ZR - Třebíč 2:0 /23, 14/