První domácí zápas žďárských mužů 09.10.2023 | Zápasy

První zápas mužského družstva v nové sezóně byl proti týmu ze Svitav.

První set byl velmi vyrovnaný. Domácí tým v tomto setu držel krok se soupeřem, ale nakonec soupeři získali rozhodující bod.

Druhý set byl naopak plný obratů, a to ve prospěch domácího týmu. S velkým nasazením se domácímu týmu podařilo zvítězit 25:21.

Třetí set byl však opět pekelně konkurenční a jednoznačně patřil soupeřům, kteří domácím dovolili získat pouhých 15 bodů. Skvělá kombinace útoků a bloků soupeře jim umožnila zvítězit 25:15.

Čtvrtý set byl dramatický a oba týmy bojovaly o každý bod. Nicméně soupeři si ho nakonec připsali v poměru 25:19, čímž si zajistili celkové vítězství v zápase s konečným skóre 1:3.

Druhý zápas probíhal ve stejném duchu a skončil se stejným výsledkem 1:3. Domácí tým měl světlé i tmavé chvilky.