Předposlední turnaj KP odehrály starší žákyně v Pelhřinově 06.03.2023 | Zápasy

Komentář napsala kapitánka Marťa Veverková

Dnes proti nám nastoupily týmy Bedřichova a Pelhřimova. S Pelhřimovem jsme odehrály celkem 2 zápasy (první a poslední).
V prvním zápase se nám dařilo a držely jsme se soupeřek. Po velmi vyrovnané hře jsme první set prohrály až v dramatické koncovce 24:26. Druhý set se nesl v podobném duchu, ale po spoustě našich chyb jsme opět prohrály.

V druhém zápase s Bedřichovem bylo jasné že soupeřky jsou lepší a i přes naši snahu jsme oba sety prohrály.

Třetí zápas byl opět s Pelhřimovem. Začátek prvního setu se ani nám, ani našim soupeřkám nedařilo na podání a hra byla v celku vyrovnaná. Soupeřky nás ale dokázaly předehnat a první set patřil Pelhřimovu. V první polovině druhého setu jsme všechny makaly na maximum a získaly jsme bodový náskok. Po sérii našich chyb zejména v příjmu Pelhřimov dorovnal, následně otočil bodový stav a i druhý set tedy patří jemu.

ZR - Pelhřimov 0:2 (-24,-16)
ZR - Bedřichov 0:2 (-10,-11)
ZR - Pelhřimov 0:2 (-16,-18)

Příští neděli nás čeká poslední kolo KP v Třebíči. Doufám, že zapomeneme na tento velmi nepovedený výkon a že si v Třebíči spravíme chuť.