Poslední mistrovský turnaj mladších žákyň 19.03.2023 | Zápasy

Dne 18.3. mladší žákyně odcestovaly do Světlé nad Sázavou, kde se v posledním soutěžním turnaji utkaly s domácí Světlou a Štokami. Komentář k utkání napsala Simona Szkanderová.

Dne 18.3 jsme se utkaly se Světlou a Štokami. První zápas jsme hrály se Štokami. První set jsme vyhrály na plné čáře, ale další 2 sety jsme prohrály. Druhý zápas jsme hrály se Štokami. Prohrály jsme 2:0. Světlá ani Štoky nebyly lepší než my, ale naše nepozornost a dávání si přednost a skleslá nálada nám to bohužel prohrála.

Výsledky:
ZR - Světlá nad Sázavou: 1:2 (14, -23, -12)
ZR - Štoky: 0:2 (-22, -18)

Sestava:
Burešová Valentina, Halamková Natálie, Křištová Denisa, Lukešová Marie, Navrátilová Jůlie, Szkanderová Simona, Šenkýřová Adéla

Uplynulou sezónu zhodnotila kapitánka Adélka Šenkýřová

Na začátku sezóny jsme hráli v úplně nové sestavě, ve které byly spíše holky, které žádný zápas ještě nikdy neodehrály a proto jsme nevyhrávali, ale po pár odehraných zápasech jsme se začaly zlepšovat tudíž i vyhrávat. Soupeře jsme dokázaly porazit lehce a ukázat opravdu pěknou hru, ale také jsme dokázaly těžce prohrát a ukázat naše chyby.
Přijde mi, že v některých zápasech v prvním setu, se od nás ukázal krásný volejbal, ale v druhém to byla samá chyba a v třetím to samé, proto vyhrával soupeř.

Za celou sezónu se někomu zlepšil příjem, někomu zase podání atd… Ale určitě není nikdo, kdo by se vůbec nezlepšil. Sice se nám tuto sezónu nepodařilo moc dobře ukončit, ale hodnotíme ji vcelku pozitivně.