Pardubice x Žďár nad Sázavou 12.02.2024 | Zápasy

10. února jsme hráli v Pardubicích. Stejně jako před 14 dny v Malé Skále jsme museli různě experimentovat se sestavou, chyběl nám Dan na náhře i Filip na smeči.

V prvním setu jsme soupeře překvapili a díky účinnému servisu a obraně se nám podařilo získat vítězství 25:19

Do druhého i třetího setu nastoupili domácí s mnohem větším nasazením, začalo se jim dařit více na útoku i v poli a zaslouženě získali vítězství v obou setech.

Do čtvrtého setu jsme nastoupili s obměnami v sestavě a opět jsme hráli s větším nasazením a chutí. Přitvrdili jsme na podání a dařily se nám zákroky v poli, které nás nabudily do koncovky, kterou se nám podařilo vyhrát.

Bohužel, v tiebreaku se nám zatím nikdy nepodařilo mít převahu, žádný soupeř nenechal nic náhodě. A to ani teď, při otáčení stran byl stav 4:8. Získali jsme větší naději, když se nám podařilo dorovnat na 8:8, ale potom opět soupeř zatlačil a vyhrál.
2:3 (19, -16, -14, 21, -11)

Druhý zápas už pro nás nevypadal tak hezky, v průběhu utkání se nám přestalo dařit na útoku, nebyli jsme dostatečně důrazní, zato soupeř efektivně a chytře útočil přes naše oslabené bloky. Naše hra byla celkově chaotická, i když jsme i v chaotických výměnách měli štěstí a dokázali soupeři vracet skoro ztracené balony, protihráči si na rozdíl od nás dokázali poradit s míči zadarmo a rozehráli se ještě víc na smeči.

Všechny tři sety probíhaly podobně, soupeř měl celou dobu převahu a rychle vyhrál.
0:3 (-15, -21, -19)

Sestava: Petr Kadlec, Jaroslav Uhlíř, Jakub Augustin, Luboš Augustin, Adam Pavlík, Martin Pavlík, Petr Sobotka, Tomáš Smolík, Filip Zbořil, Dominik Milota, Patrik Švoma a Ondřej Švoma

Trenéři: Jan Duda a Petr Podhrázký