Na Bouchalkách se starším žákyním urvat body nepodařilo 05.02.2024 | Zápasy

Ve třetím kolo druhé části KP U16 se potkaly vždy pouze 2 družstva, proto byla tato hrací neděle velmi krátká. Stručný komentář k rychlému turnaji napsala Zorka Cíchová

V neděli 4. 2. 2024 jsme odehráli dva zápasy s Bedřichovem v domácím prostředí na Bouchálkách. I přesto, že soupeřky byly v obou zápasech lépe sehrané než my, občas probíhaly vyrovnané výměny. Kromě prvního setu, kdy jsme rychle prohrávali 0:6 vypadaly začátky setů v obou zápasech nadějně, ale pak nám soupeřky vždy utekly a my už jsme skóre nedokázali stáhnout. Nezvládli jsme uhrát ani jeden set a proto pro nás oba dva zápasy dopadly 0:2 na sety.

TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-18,-18)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-18,-10)

Sestava: náhra - Verča, účko - Zorka, Ellen, smeč - Maruš, Nela, Nella, Naty, blok - Aga, Kája, Valy, libero - Adélka

Děkujeme rodičům a všem divákům za podporu v hale, bylo prima hrát před slušně zaplněnou tribunou.

Příští víkend máme volno. 17.2. pak vyrážíme do Prahy bojovat v dalších zápasech ČP.
V KP nás čekají ještě 2 kola, nejprve 25.2 v nedalekém Novém Veselí a poslední část si užijeme opět doma a to 10.3. Budeme rádí když nás přijdete opět podpořit :)